Sojusz serca i rozumu w służbie rozwoju BIZNESU CZŁOWIEKA

„Im więcej dajesz, tym bardziej rośniesz. Ale musi być ktoś, kto będzie brał”
Antoine de Saint-Exupéry

No więc przyjdź i weź 🙂

KREATYWNOŚĆ

„Jeżeli tworzę z serca, wszystko działa. Jeżeli z głowy, praktycznie nic”
Marc Chagall

Kreujesz posługując się intelektem, ale to serce Ci mówi: „to się nie uda”. Pokazujemy, jak wydobywać i rozwijać tkwiący w ludziach twórczy potencjał.

INTELIGENCJA EMOCJONALNA

„Z małżeństwa rozumu i uczuć rodzi się jasność i pasja. Rozum bez uczucia byłby bezsilny, uczucie bez rozumu ślepe”
Silvan Tompkins

Pokazujemy, jak wykorzystać siłę, jaką mają emocje, by wspierać rozwój człowieka; okiełznaną siłę, która tkwi w inteligencji emocjonalnej.

dobrostan w pracy

„Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na byciem kimś, kim nie jesteś”
Steve Jobs

Zastanów się, czy warto spędzić lata w pracy, która nie daje Ci satysfakcji? Pokazujemy, jak znaleźć miejsce dla siebie i wypracować swoje szczęście.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

łączymy doświadczenie i świeżość płynące z pasji*

JESTEŚMY EKSPERTAMI W OBSZARZE EMOCJI

MAMY NAUKOWE PODEJŚCIE DO BIZNESU (EVIDENCE-BASED)

* Dowód? Przeczytaj kim jesteśmy i co robimy na co dzień.

KIM JESTEŚMY?

KLAUDIA
fABIAN-WIECIECH

Socjolog, dyplomowany coach kariery, propagatorka życia w naturalnym rytmie.
Od zawsze zainteresowana funkcjonowaniem człowieka w szerszym kontekście społecznym, ukończyła studia magisterskie z socjologii o specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi oraz studia podyplomowe z job coachingu, doradztwa zawodowego i edukacyjnego.
Od kilku lat rozwija własną działalność, w ramach której zajmuje się tematyką zmiany zawodowej, bazując przede wszystkim na transteoretycznym modelu zmiany. Obecnie w ramach procesów coachingowych towarzyszy głównie kobietom, które chcą świadomie planować swoją ścieżkę kariery, by pracować w zgodzie ze sobą oraz swoim naturalnym rytmem życia i działania.
Pracuje w nurcie coachingu opartego na dowodach, czerpiąc m.in. z założeń terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT) i Porozumienia Bez Przemocy (NVC).
Prywatnie miłośniczka słowa pisanego i spacerów po lesie, kreatywna dusza z książką w plecaku, ołówkiem w ręku i psem u boku.

DARIA
KAMIŃSKA

Psycholog, certyfikowany trener biznesu, specjalistka ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, autorka bloga Pracownia Szczęścia.
Z pasją dzieli się swoją wiedzą, jednocześnie nieustannie poszerza swoje horyzonty, co sprawia, że jest prawdziwym omnibusem. Jest absolwentką psychologii, lingwistyki menadżerskiej, historii oraz nowego filmoznawstwa, a obecnie jest słuchaczką podyplomowych studiów z seksuologii.
Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji twardych m.in. z marketingu bezpośredniego, content marketingu, obsługi narzędzi informatycznych, a także kompetencji miękkich takich jak: zarządzanie sobą w czasie, budowanie relacji z klientem, kreatywność i techniki twórczego myślenia czy onboarding. Doświadczona w zarządzaniu hierarchicznym i funkcyjnym oraz we wdrożeniu kompleksowego narzędzia do rozwoju i nauki on-line (L&D) w polskim oddziale swojej firmy. Jest również współautorką projektów rozwojowych z zakresu inteligencji emocjonalnej z EI EXPERT.
W wolnych chwilach uwielbia spacery ze swoim owczarkiem o wdzięcznym imieniu Daisy oraz zaczytuje się w literaturze skandynawskiej.

Powiedz mi, to zapomnę.
Naucz mnie, to może zapamiętam.
Zaangażuj mnie, to się nauczę.

BENJAMIN FRANKLIN

PASJA I DOŚWIADCZENIE

Daria należy do pokolenia młodych menedżerów i trenerów, czyli zaangażowanych pasjonatów z nowoczesnym podejściem do biznesu i wieloma świeżymi pomysłami. Klaudia należy do pokolenia coachów, którzy mieli pod górkę, zmagając się ze stereotypami na temat ich zawodu. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi w obszarze poszukiwania ich własnej drogi.
Wspólnie tworzymy unikalną jakość.

WIEDZA EKSPERCKA

Wspólnie mamy ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w różnych obszarach: od akademickiego (co daje nie tylko dostęp do najnowszych innowacji, ale również warsztat innowatora) do praktycznego (czyli zarządzania ludźmi, szkoleniami i innymi działaniami rozwojowymi, takimi jak doradztwo i coaching, wdrażanie zmian). Co istotne - nie osiadamy na laurach i wciąż pogłębiamy swoją wiedzę, by zawsze być na bieżąco i wspierać biznes od strony praktycznej w szybko zmieniającym się świecie.

WALKA Z PSYCHOMITOLOGIĄ

Kariera mitów tworzonych przez przemysł psychologii popularnej stanowi poważne wyzwanie i to nie tylko dlatego, że dominujące w kulturze masowej mity i stereotypy w większości albo są fałszywe, albo odwołują się do dawno już zarzuconych teorii i koncepcji natury ludzkiej. Gorzej, że część z tych mitów jest po prostu szkodliwa! Z tego powoduw naszych działaniach korzystamy tylko z najnowszej wiedzy naukowej i tego, co jest evidence-based.

NIECH PRZEMÓWIĄ LICZBY!

1 +
GODZIN SPĘDZONYCH NA SALI SZKOLENIOWEJ
1 +
zrealizowanych projektów
1 +
przeszkolonych osób

CO O NAS MÓWIĄ?

„Uwielbiam słuchać ludzi z pasją a do takich zdecydowanie należy Daria. Podczas prowadzonych przez nią szkoleń z rosnącą ciekawością i przyjemnością odkrywałam m.in. meandry technik twórczego myślenia. A ponieważ entuzjazm Darii jest zaraźliwy, bardzo szybko dałam się wciągnąć w przygodę, jaką stały się chwile spędzone na sali szkoleniowej z Darią w roli trenera. Podczas szkoleń Daria potrafiła stworzyć bezpieczną i przyjazną atmosferę. Szybko budowała kontakt z grupą. Była uważna na uczestników i potrafiła podążyć za ich potrzebami. Umiała przyciągnąć uwagę słuchaczy i „kupić ich” niemal od pierwszych minut szkolenia. Skomplikowane rzeczy tłumaczyła prosto i ciekawie. Proponowała interesujące i praktyczne ćwiczenia. Angażowała uczestników stosując pomysłowe i różnorodne metody (w tym również techniki multimedialne). Zdecydowanie polecam szkolenia Darii i z całą pewnością mogę powiedzieć, że podobnie jak ja, będziecie chcieli więcej!”
„Miałam przyjemność być uczestnikiem warsztatów, które prowadziła Daria. Muszę przyznać, że dawno nie widziałam tak ożywionej i zainteresowanej grupy. Daria jako trener ma unikatową umiejętność zjednania sobie różnych typów osobowości, zaskarbienia ich uwagi, co niebywale pomaga w sprawnym przebiegu wydarzenia. Szkolenie było bardzo profesjonalnie przygotowane, wypełnione konkretnymi metodami pobudzającymi kreatywność oraz szeregiem przykładów, jak te metody można wykorzystać w codziennej pracy, biznesie, czy życiu prywatnym. Szczególnie cennym wydaje mi się dostosowanie warsztatu pod konkretne oczekiwania uczestników - nawet jeśli wykraczały one poza podstawowy scenariusz szkolenia, Daria znalazła przestrzeń i informacje, by tę lukę wypełnić. Jestem pod wrażeniem, że z tego warsztatu zadowoleni byli wszyscy uczestnicy: introwertycy, ekstrawertycy, osoby oceniające swój poziom kreatywności w skrajnie oddalonych punktach spektrum tej umiejętności.”
Urszula Piotrowska
specjalista ds. szkoleń, Decathlon Polska
„Przez ostatnie kilka miesięcy pracowałyśmy z Klaudią nad moim celem, który wielu mógłby się wydawać czymś niezwykle prostym, dla mnie był dużym problemem do rozwiązania. A mimo to czułam się bardzo swobodnie i na miejscu. To było dla mnie bardzo ważne! Klaudia to pełna zrozumienia i zaangażowania kobieta, przy której po prostu czujesz się bezpiecznie i swobodnie, a to daje dużo przestrzeni i dobrej energii na wielkie zmiany. Uwielbiam jej mądre i często przewrotne pytania! To one pomagały mi odkrywać nowe rozwiązania, a dzięki nim dochodziłam do bardzo ciekawych konkluzji. To pomagało mi rozłożyć problem na czynniki pierwsze i odnaleźć głębszą motywację.”
Ania
projektantka biżuterii
„Working with Daria was a pleasure. I found her as a person great expertise and profound knowledge of business solutions. She showed a high level of teamwork, direct marketing, employee training, creativity. We worked on various projects and I was impressed by her manner of doing a great job.”