KILKA SŁÓW O NAS

NASI KLIENCI SĄ KLUCZEM DO NASZEGO SUKCESU. ROZWOJU.

Dlatego dajemy z siebie wszystko.
Wspólnie tworzymy unikalną jakość. Wspólnie też mamy ponad 30 lat doświadczenia zawodowego w różnych obszarach: od akademickiego do praktycznego. Wciąż szukamy i testujemy nowe kierunki transferu wiedzy i kompetencji między uczestnikam: szkolenia on-line, bazy wiedzy, webinary, grywalizacje czy zastosowanie sztucznej inteligencji.

poznaj nas lepiej

JAROSŁAW ORZECHOWSKI

Psycholog, doktor habilitowany nauk społecznych, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Posiada certyfikat trenera Małopolskiej Szkoły Trenerów Organizacji ROZVIYAK wydany przez „prorozvoyovo” oraz Certyfikat mentora OAM sygnowany przez Mind Partners i profesora Davida Clutterbucka.

Od ponad 20 lat prowadzi działania rozwojowe w biznesie dotyczące kompetencji miękkich. Ma bogate doświadczenie w zakresie szkoleń dotyczących analitycznego i twórczego rozwiązywania problemów oraz pracy lidera z zespołem. Specjalizuje się również w doradztwie w obszarze zarządzania innowacjami w organizacjach (m.in. stworzył i wdrożył autorski model zarządzania innowacjami w Telekomunikacji Polskiej S.A.). Wprowadza innowacje w swoim biznesie. Jest współautorem pierwszego (i jak dotąd jedynego) polskiego Testu Inteligencji Emocjonalnej (TIE) oraz autorem nowatorskich programów rozwojowych w tym zakresie (wspólnie z EI EXPERT). Jest współautorem adaptacji planowania scenariuszowego (scenario-planning) podejścia do rozwoju biznesu z wielkimi tradycjami na świecie (np. Shell) i w zasadzie nieznanego w Polsce (wspólnie z MindPartners). 

W wolnych chwilach uwielbia dobre kino, dobrą muzykę i dobrą kawę (dobrym winem też nie pogardzi). A w dłuższych wolnych chwilach oddaje się pasji podróżowania. 

DARIA KAMIŃSKA

Specjalistka ds. szkoleń w międzynarodowej firmie i pasjonatka psychologii pozytywnej, trener biznesu (posiada certyfikat trenera Grupy SET), autorka bloga Pracownia Szczęścia.

Z pasją dzieli się swoją wiedzą, jednocześnie nieustannie poszerza swoje horyzonty, co sprawia, że jest prawdziwym omnibusem. Jest absolwentką historii, lingwistyki menadżerskiej, nowego filmoznawstwa, a obecnie kończy studia psychologiczne.

Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji twardych m.in. z marketingu bezpośredniego, content marketingu, obsługi narzędzi informatycznych, a także kompetencji miękkich takich jak: zarządzanie sobą w czasie, budowanie relacji z klientem, kreatywność i techniki twórczego myślenia czy onboarding. Doświadczona w zarządzaniu hierarchicznym i funkcyjnym oraz we wdrożeniu kompleksowego narzędzia do rozwoju i nauki on-line (L&D) w polskim oddziale swojej firmy. Jest również współautorką projektów rozwojowych z zakresu inteligencji emocjonalnej z EI EXPERT.

W wolnych chwilach uwielbia spacery ze swoim owczarkiem o wdzięcznym imieniu Daisy oraz zaczytuje się w literaturze skandynawskiej.

„Jeśli bym kiedyś budowała jakąkolwiek organizację albo pracowała przy dużym projekcie chciałabym, żeby Daria była tam ze mną. Myśląca do przodu, zorganizowana, precyzyjna, zawsze przygotowana, z ogromnym zasobem wiedzy. Nie wiem, co akcentować bardziej - jej profesjonalizm czy osobiste przymioty, które tylko wspierają jej otwartą, życzliwą wobec ludzi postawę.”
„Jarek to fantastyczny naukowiec, utalentowany wykładowca i jednocześnie efektywny trener biznesu. To rzadkie połączenie. Cenię sobie możliwość wieloletniej współpracy z nim na Uniwersytecie jak i w projektach biznesowych. Jest kreatywny, pracowity i słowny. Polecam.”
Daria jest świetnym współpracownikiem i mentorem. Z zaangażowaniem realizuje projekty, dzieli się wiedzą i doświadczeniem, wspierając rozwój innych. Kreatywna, z mnóstwem pomysłów, pomaga znaleźć rozwiązanie problemu, jednocześnie nie wyręczając w poszukiwaniach drugiej osoby. Na co dzień zaraża energią, potrafi pokazać pozytywy tam, gdzie inni ich nie widzą, spojrzeć na każdą sprawę ze wszystkich możliwych perspektyw. Jest ogromną inspiracją i mobilizuje do działania – zamiast odkładać wszystko na później, zaczynasz realizować zadania. Należy do osób, które wzbudzają zaufanie. Jako szkoleniowiec, zarówno pod względem merytorycznym, jak i w prowadzeniu szkoleń, prezentuje wysoki poziom. Bez problemu łączy teorię z praktyką, angażuje grupę, umie ich zaciekawić, a wiedzę przekazuje w taki sposób, że to, co w książkach wydawało się skomplikowane, nagle staje się proste. Wychodząc ze szkolenia, masz głowę pełną nowych pomysłów.”
„Miałem wielkie szczęście i przyjemność uczestniczyć w wykładach oraz warsztatach prowadzonych przez Jarosława, jak również być jego magistrantem. Jarek jest profesjonalistą, który w fantastyczny sposób przekazuje ogrom swojej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Obecność na jego wykładach z psychologii poznawczej zachęcała mnie do zgłębiania przedstawionych treści po zajęciach; uczestnictwo w warsztatach z twórczości i kreatywności otworzyło mi oczy na nowe możliwości. Jarek dał mi się poznać jako wspaniały wykładowca z misją oraz wybitny trener, który perfekcyjnie potrafi prowadzić warsztaty i szkolenia na wysokim poziomie merytorycznym, zwracając również uwagę na dynamikę grupy. Nie miałem wątpliwości, że będąc moim promotorem zawsze będę mógł liczyć na jego pomoc i trafne uwagi. Jarek był dla mnie wartością dodaną moich studiów. To wspaniały naukowiec, wykładowca, trener, ale również ciepły i serdeczny człowiek. Gorąco polecam współpracę z nim!”